Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kaledndář soutěží na rok 2009

5. 3. 2009
 Datum Místo konání Název soutěže Disciplína Začátek Liga

25.4.09

Načešice Mem. J. Duška pož. útok 13.00 hod  
  2.5.2009 Třemošnice O pohár starosty pož. útok 13.00 hod L
  8.5.2009 Studnice Mem. T. Vařečky pož. útok 13.00 hod  
  9.5.2009 Leština O pohár okr. velitele pož. útok    

16.5.09

Blatno O pohár starosty pož. útok 13.00 hod L

23.5.09

Heřm. Městec O pohár starosty pož. útok 9.00 hod  

23.5.09

Bor u Chroustovic Memoriál J. Hančára pož. útok    

30.5.09

Lány O Kozojedskou tvrz pož. útok 14.00 hod  

30.5.09

Nasavrky O pohár starosty pož. útok 13.00 hod  

  6.6.09

Seč O pohár SDH Seč pož. útok 13.00 hod L

  7.6.09

Klešice O pohár starosty pož. útok    

13.6.09

Škrovád Memoriál V. Příhody pož. útok 13.00 hod  

20.6.09

Otradov Okresní kolo v PS   8.00 hod  

20.6.09

Lány Memoriál Z. Hrstky pož. útok    

20.6.09

Krouna Krounský pohár pož. útok    

20.6.09

Trhová Kamenice Soutěž PS 8 pož. útok 14.00 hod  

27.6.09

Brčekoly O pohár obce pož. útok 13.00 hod  

27.6.09

Nové Hrady O Novohradské kohouty pož. útok 9.00 hod  
  4.7.2009 Štěpánov O putovní pohár pož. útok 8.00 hod L
  4.7.2009 Žlebské Chvalovice Memoriál J. Hančára pož. útok    
  4.7.2009 Syčany, Brčekoly Soutěž PS 8      
  5.7.2009 Ctětín O pohár starosty pož. útok    

11.7.09

Lukavice Memoriál J. Mrkvičky pož. útok 13.00 hod  

11.7.09

Jeníkov Memoriál J. Zavřela pož. útok 13.00 hod  

11.7.09

Konopáč Hasičské klání pož. útok 14.00 hod  

18.7.09

Chotěnice Paralelní soutěž zmenš.dr. pož. útok 13.00 hod  

25.7.09

Kameničky O pohár SDH pož. útok 13.00 hod  
  1.8.09 Miřetice O pohár starosty pož. útok 13.00 hod  
  1.8.09 Dědová O pohár starosty pož. útok 21.00 hod  

15.8.09

Lukavice O pohár starosty pož. útok 13.00 hod L

21.8.09

Seč HZS Noční soutěž pož. útok 20.00 hod L

22.8.09

Kostelec u H.M. Memoriál Fr. Krále pož. útok    

22.8.09

Kladno Noční soutěž pož. útok 20.00 hod  

29.8.09

Otradov Krajské kolo v PS   8.00 hod  

29.8.09

Vortová Požární soutěž      

29.8.09

Brčekoly Noční soutěž pož. útok 20.00 hod  
  5.9.09 Dřevíkov Memoriál L. Drápalíka pož. útok 14.00 hod  
  5.9.09 Chrudim Pohárová soutěž pož. útok 13.00 hod L
  6.9.09 Hlinsko Memoriál M. Denka pož. útok 9.00 hod L

12.9.09

Markovice Memoriál Fr. Jandery pož. útok 8.00 hod  

12.9.09

Zderaz Memoriál Fr. Šplíchala pož. útok    

12.9.09

Bělá Memoriál J. Stoklasy pož. útok    

12.9.09

Chotěnice Branný závod mládeže      

19.9.09

Slatiňany O pohár města pož. útok 9.00 hod L

26.9.09

Horka O pohár starosty pož. útok 9.00 hod  

3.10.09

Morašice O pohár starosty pož. útok 8.00 hod L