Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže 2010

28. 5. 2010
 Datum Místo konání Název soutěže
 24.4.2010  Načešice Mem. J. Duška
 24.4.2010 Skuteč O pohár starosty města Memoriál Honzíka Křeminy
 1.5.2010 Třemošnice O pohár starosty    L
8.5.2010  Leština  O pohár okr. Velitele
8.5.2010 Horka Okrsková soutěž
 15.5.2010 Blatno  O pohár starosty   L
15.5.2010 Otradov Okresní kolo dorostu
 22.5.2010 Heř. Městec  O pohár starosty
 21.-23.5.2010  Brčekoly Okresní kolo MH
 29.5.2010  Nasavrky  O pohár starosty
29.5.2010 Lány O Kozojeds. tvrz
 5.6.2010  Seč  O pohár SDH Seč L
 5.6.2010 Třibřichy  Soutěž MH
5.-6.6.2010  Přelouč-PCE  Krajské kolo MH
6.6.2010   Markovice  Soutěž MH
12.6.2010  Licomělice  O Pohár starosty SDH              
12.6.2010  Klešice  O pohár starosty
19.6.2010  Trhová Kamenice  Soutěž PS8
19.6.2010  Lány  Mem. Z. Hrstky
 19.6.2010 Brčekoly O pohár obce  L
 26.6.2010  Krouna Krounský pohár MH
26.6.2010  Nové Hrady  Útok na Novohrad. kohouta
 26.6.2010 Otradov  Okresni kolo v PS
 3.7.2010  Štěpánov  O putovní pohár   L
 5.7.2010  Ctětín  Pohár obce Ctětín
7.-11.7 Litomyšl  Republika MH
10.7.2010 Lukavice O pohár starosty SDH     L
 10.7.2010  Konopáč  Hasičské klání                  
 17.7.2010 Jeníkov  Mem. J. Zavřela
 17.7.2010  Chotěnice Paraelní soutěž
 31.7.2009  Kameničky  O pohár SDH Kameničky
7.8.2010  Mířetice  O pohár starosty
7.8.2010 Dědová Noční soutěž
 14.8.2010  Lukavice  O pohár starosty obce
  14.8.2010  Mrákotín  O pohár starosty obce
 20.8.2010  Seč  Noční soutěž        L
21.8.2010  Kladno  Noční soutěž
 21.8.2010  Kostelec u HM Mem. Fr. Krále
21.8.2010  Pardubice Krajské kolo PS
28.8.2010 Svídnice O pohár starosty obce
28.8.2010 Brčekoly Noční soutěž
4.9.2010 Dřevíkov Mem. L. Drápalík
4.9.2010 Chrudim Pohárová soutěž     L
5.9.2010   Hlinsko  Mem. M. Denka         L              
11.9.2010 Markovice Mem. Fr. Jandery
11.9.2010 Zderaz Mem. Fr Šplíchala
11.9.2010 Bělá Mem. J. Stoklasy
18.9.2010 Rosice O Pohár starosty obce
18.9.2010 Slatiňany  O pohár starosty města         L
 25.9.2010  Slatiňany  Pohár dětí, soutěž MH
 25.9.2010 Horka Pohárová soutěž L
 2.10.2010  Morašice  O pohár starsty obce L
3.10.2010 Chroustovice O pohár starosty