Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letos doma na bedně!!!

27. 4. 2013
Velký úspěch načešických mužů – letos doma na bedně!!!
 
27.4. 2013 se uskutečnil další ročník pohárové soutěže v Načešicích. Zasoutěžit si přejelo 9 družstev mužů, 6 družstev dětí a 2 družstva žen. Soutěž proběhla za ideálního počasí, bez zranění, bez protestů, prostě pohoda a dobrá nálada. Výborné klobásky, dostatek tekutin všeho druhu, obsluha vzorná, ceny mírné – díky!
Domácí zajímavě zpestřili pravidla požárního útoku. Připravili pro obě kola upravené brýle, které soutěžící borce a borkyně téměř oslepily. Vybrat otočku kolem vrby bez nárazu a poté nespadnout do vody, to znamenalo pro všechny maximálně se soustředit.
A nyní stručně k výkonům domácích. Načešičtí muži pořádně zabrali nejdříve v tréninku a potom při soutěži a bylo z toho nááádherné třetí místo, které je velkým příslibem pro celou letošní sezonu. Pánové, super!!! Ženy skončily na druhém místě, ale rozhodla až chybička ve  druhém kole. Domácím děvčatům nevydrželo béčko na trojáku a vteřinky pak neúprosně nabíhaly…. .ale holky nezazmatkovaly a dotáhly útok až do konce. Premiéru mezi dospělými měla Anička.
Přátelé a příznivci požárního sportu, za rok se těšíme nashledanou.
 
Výsledky:
Muži
 1. Kostelec
 2. Morašice
 3. Načešice
 
Děti
starší
 1. H. Městec B
 2. H. Městec A
 3. Klešice
mladší
 1. Klešice
 2. H. Městec B
 3. H. Městec A
 
Ženy
 1. Kostelec
 2. Načešice

FOTO 1

FOTO 2